Turto vertinimas
Turto vertinimas yra labai specializuota, profesionalumo bei tikslumo reikalaujanti paslauga. Tiek kilnojamojo, nekilnojamojo ar verslo vertinimas yra griežtai reglamentuotas, todėl privalo būti vykdomas tik pagal galiojančius teisės aktus siekiant užtikrinti ne tik skaidrumą, bet ir vertinimo tikslumą.
Šia veikla užsiimti gali tik licencijuoti vertintojai, kurie yra įrašytį į šia veikla galinčių verstis asmenų sąrašą. Tokia tvarka egzistuoja tam, kad vertinimas vyktų skaidriai, nebūtų išpučiamos ar tyčia mažinamos turto vertės, o turto vertinimo išvados turėtų vienodą naudą visoms sandėryje ar procese dalyvaujančioms šalims.
Esame patyrusi specialistų komanda, kuri puikiai išmano, nuolat stebi tiek rinkos, tiek įstatyminius bei metodologinius pasikeitimus, todėl esame lyderiai savo srityje ir nuolatos plečiame patenkintų klientų ratą. Į visas užduotis žiūrime atsakingai, o visi turto vertinimo atvejai mūsų specialistams yra išskirtinai svarbūs, todėl kiekvienas klientas gauna individualų dėmesį ir maksimalų specialisto indėlį atliekant objektyvų vertinimą.
Ko gero, turto vertinimas nekilnojamojo turto sektoriuje yra viena aktualiausių turto vertinimo paslaugų. Norint parduoti, įsigyti, rekonstruoti ar remontuoti būstą, ypač ieškant finansavimo paslaugų, bene visada reikalingas turto vertinimas. Turto vertinimas yra labai naudingas ne tik prieš įsigyjant ar parduodant turtą, bet ir po paveldėjimų arba dovanojimų, nes notaras remiasi naudojasi įstatymu ir be individualaus turto vertinimo tiesiog įrašo vidutinę rinkos vertę pagal unikalų numerį, kuri nebūtinai atitiks realią turto rinkos vertę, o jums turtą pardavus iki 10 metų laikotarpio bėgyje, už skirtumą gali tekti mokėti mokesčius, tad naujai įgytam turtui pravartu atlikti turto vertinimą. To nepadarius laiku, gali tekti užsakinėti retrospektyvinį (praeities) turto vertinimą.
Mūsų paslaugų spektre yra ir retrospektyvinis vertinimas, kuris atliekamas norint sužinoti ankstesnę turto vertę (dažniausiai taikomas norint įvardinti vertę, kuri buvo praeityje įsigyjant turtą). Dažniausia retrospektyvinis vertinimas užsakomas teisminiams ginčams arba mokestinei naštai sumažinti, bet gali būti ir kiti vertinimo tikslai apie kuriuos daugiau informacijos rasite čia.